piątek, 29 lutego 2008, 08:19

notka bezimienna

Nie mam nic do powiedzenia, ale nie potrafię odmówić sobie w tak szczególnym dniu.

Znam kogoś, kto obchodzi dziś urodziny, ale czy ktoś obchodzi dziś imieniny? Kalendarz twierdzi, że mamy imieniny Lutosława i Romana. A raczej oni mają. Ale ja w to nie wierzę.

8 komentarzy:

MEP. pisze...

>kwik
I nieslusznie Pan nie wierzy.
Moja ś.p. Babcia, Roma, urodzila sie 29-go lutego i obchodzila wtedy imieniny. W latach nieprzestepnych obchodzila 28-go.
:-)

referent Bulzacki pisze...


Ja też nie mam nic szczególnego do powiedzenia. Poza tym, że bardzo bym chciał żeby luty miał 32 dni. Żeby rok był dłuższy.

kwik pisze...

@ MEP
To zdumiewające. No tak, jestem ciołkiem, nie sprawdziłem, że 28 lutego też jest Romana, co jest przecież rozwiązaniem dla Roman i Romanów z 29 lutego. Dziękuję za oświecenie.

kwik pisze...

@ referent Bulzacki
Żeby wydłużyć rok trzeba by nieco spowolnić ruch Ziemi wokół Słońca. Ale tego żadna partia jeszcze nie obiecuje.

referent Bulzacki pisze...

-->Kwik
Można próbować wcześniej wstawać. Odpoczynek bilansować drzemką popołudniową. Też krótszą.

kwik pisze...

@ referent Bulzacki
Już wszystkiego próbowałem, nic nie działa. Codziennie dostaję wiele ofert wydłużenia penisa i ani jednej wydłużenia doby. Nawet subiektywne spowolnienie upływu czasu byłoby jakimś rozwiązaniem. Niestety z każdym rokiem czas płynie coraz szybciej.

Zjawisko jest powszechnie znane, podobno wynika z wpływu długości już przeżytego czasu na ocenę czasu bieżącego, im więcej lat żyjemy, tym krótszy jest każdy następny rok. Może amnezja byłaby lekarstwem.

andsol pisze...

Są powody
Znana mi psica się okociła. To chyba wystarczy, żeby wyciągnąć ten miód w butelce, który właśnie dostałem. Kieliszek mały czy większy?

kwik pisze...

@ andsol
Myślałem, że miód pije się z glinianych kubeczków, takich jak u Kubusia Puchatka. To są dość duże kubeczki. Ale ostatnio piłem miód ze szklanek z uszkiem (takich nietłukących się) i też był dobry.

Próbowałem coś szybko znaleźć - "podaje się je w czarkach i kamionkach". No ale jjeśli się nie podaje, to sugestia nie obowiązuje.